İstanbul'un orta yerinde muhteşem bir Villa Dekorasyonu incelemek ister misiniz? İçerisinde KIş Bahçesinin olduğu, Muhteşem Salon Dekorasyonuna sahip harika bir dekorasyon örneği sizlerle..

Evinizi dekore ederken, tarzınızı ve kişiliğinizi yansıtmalısınız. Birçok ev sahibi, koltuk takımı, halı ve aksesuar seçiminde, standartların dışında çıkmak isterler. Fakat bunu başarmanın en etkili yolu, doğru kanepeyi seçmektir. Tasarımda benzersiz mükemmel bir koltuk takımını bulabileceğiniz en doğru adres Macitler Mobilyadır. 

 

Macitler Mobilya'nın sıradışı Tv ünitesi tasarımları, birbirinden şık ve kaliteli duvar üniteleri dekorasyon projesi fırsatı ile evinze geliyor. Size özel ölçü ve renkte üretilen mobilya ve tamamlayıcı ürünleri mağazalarımızda bulabilirsiniz.

Pastel renk tonlarının ve mat renk tnlarının bir arada kullanıldığı size ferahlık ve aydınlık veren Oturma Odası Dekorasyonu yaptırmak isterseniz size en yakın mağazamız ile iletişime geçebilirsiniz.

 

Salonların hiçşüphesiz tamamlayıcı ürünü Sehpalardır. Diğer mobilyalar ile alakasız bir modeli kimse istemez. Macitler Mobilya olarak sehpa modellerimizde uyuma son derece dikkat ediyoruz. Tv ünitesine veya oturma grubuna uyum sağlayan o takımın bir parçası olan sehpa modellermizi mağazalarımızda inceleyebilirsiniz.

 

Farklı sıradışı Oturma Odası dekorasyonu arayanlar için harika bir dekorasyon örneği karşınızda. Salonum standartların dışına çıksın, farklı olmasıyla dikkat çeksin diyorsanız kişiye özel olarak geliştirilen Aynalı Seperatör karşınızda...

 

Kış Bahçesi

Dinlenmek için harika bir yer hayal edin, işte hayallerinizdeki yer burası. Müşterimiz için Mermer Yemek Masası ile süslediğimiz, mekanizmalı berjer modelleri ile zenginleştirdiğimiz İstanbul'un orta yerinde doğa ile bütünleşik harika bir Kış Bahçesi.

Yemek yapmanın önemli olduğu bir kültürde yaşıyoruz. Haliyle bu yemeklerin yenilmesi de ayrı bir sosyal etkinlik haline geldi. Misafirlere özel olarak hazırlanmış yemekler özel olarak donatılmış sofralar.. Peki burada en önemli noktalardan birisi nedir? Tabi ki Yemek Masası. Doğal Mermer'den yapılan Mermer Yemek Masası hazırladığınız sofraya ayrı bir güzellik katacak. İstenilen ölçülerde üretilen farklı alternatifleri bulunan üstü mermer yemek masa modellerini mağazalarımızda inceleyebilirsiniz.

 

Peki bu muhteşem villa dekorasyonun diğer bölümleri nasıl? Gelin hep brlikte diğer kısımları inceleyelim.

Siyah Tonlarda Mutfak

 

Banyo Dekorasyonu