Ankara Siteler Mobilya firmaları içerisinde en güzel dış cephe tasarımını, Metal Dış Cephe Tasarımını görmek için bu yazımı okuyabilirisiniz.

 
Beton, Ahşap, Tuğla gibi dış cephe tasarımlarından sonra Metal Dış Cephe tasarımları moda olmaya başladı. Peki modaya yön vermek, yeni bir akım oluşturmak için ne yapmak gerekir. Aslında bunun cevabı oldukça basit. Adından söz ettirecek, kaliteli ve özgün bir tasarım ile insanların karşısına çıkacaksınız. Biz de bu anlayışla yola çıktık ve baştan aşağı yenilediğimiz kurumsal kimliğimize uygun yeni, kendine özgü bir yapısı olan dış cephe tasarımı oluşturduk. Kurumsal renklerimizi içerisinde barındıran, dikey bahçe trendine ayak uyduran bir tasarım oluşturduk. 
 
 
Masko ve Modoko mağazalarımızdan sonra Ankara'ya açmış olduğumuz mağazamızın dış cephe tasarımı da yine bu doğrultuda oluşturuldu. Ankara Sitelerin en güzel mobilya mağazası olma yolunda ilerlediğimiz bu çizgide dış cephe tasarımına oldukça önem vermekteyiz. Mağazamızın iç dekorasyonu müşterilerin sıkılmayacağı, rahatlıkla aradığını bulacağı şekilde dizayn ederken aynı önem dış cepheye de verildi. Ankara Siteler'deki en güzel mobilya mağazası dış cephesi hiç şüphesiz Macitler Mobilya'nın diyen kişilerin sayısı gün geçtikçe artmaya başladı.
 
 
Siz de oluşturduğumuz bu Dikey Bahçe temalı Metal Dış Cephe tasarımımızı ve uluslararası fuarlarda ödül almış mobilyalarımızı yakından görmek için Karacakaya caddesi Siteler Ankara'da bulunan mağazamızı ziyaret edebilirsiniz.